Taśma PAKOWa VIBAC

Jaką wybrać taśmę do pakowania?

Trzeba będzie potraktować ten temat bardzo poważnie, bo jeśli taśma nie będzie zbyt dobrej jakości to niestety, ale to, co będzie zapakowane w pudełku czy jakimkolwiek innym opakowaniu nie będzie be czytaj więcej »

fotobudka

Hit na wesele

Jeśli ktoś szuka jakiegoś wielkiego hitu, który byłby w stanie zaskoczyć gości weselnych to jest na to rozwiązanie. Tym rozwiązaniem jest [wizualizacje wnętrz z Krakowa https://marengo-architektura.co czytaj więcej »

wYCENA środków trwałych

Dopasowane finansowanie

Za każdym razem powinniśmy się oczywiście także zastanowić nad tym jak tutaj prowadzić biznes jeszcze bardziej pragmatycznie. Oczywiście w dzisiejszych czasach mamy dostęp do rozmaitych specjalistów, czytaj więcej »

KANCELARIA ADWOKACKA Krosno

Prawo

Na temat prawa najwięcej będzie miała do powiedzenia , która zajmuje się tym praktycznie codziennie. Taka kancelaria reprezentuje swoich klientów wszędzie gdzie tylko jest taka możliwość. Jeśli inter czytaj więcej »

noclegi w ląDKU Zdrój

Dobre noclegi dla Ciebie

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się nad tym gdzie wynająć noclegi będąc w Lądku Zdrój? Jak się okazuje sprawa nie jest wcale taka oczywista. Większość z was powinna poszukać takic czytaj więcej »

psycholoG szczecin

Gdzie znaleźć dobrego specjalistę?

Mnóstwo osób dzisiaj niestety cierpi na problemy dnia codziennego często jeśli do tego dochodzi śmierć bliskiej nam osoby nie jesteśmy w stanie się pozbierać. Niestety bywa tak że po prostu tego nie czytaj więcej »

śniadanie dla Ucznia

Odpowiednie śniadanie to obowiązek każdego ucznia

Chciałbym powiedzieć o pewnym obowiązku każdego ucznia. Nie mam na myśli jednak odrabiania lekcji co jest bez wątpienia takim obowiązkiem. Mam na myśli coś, co jest równie ważne jak odrabianie lekcji czytaj więcej »

WYCENA środka trwałego

Czym są środki trwałe?

Praktycznie każdy przedsiębiorca i biznesmen posiada w dzisiejszych czasach pewne środki trwałe. Ogólnie uznaje się, że są one po prostu rzeczowymi składnikami całego majątku. Stanowią zatem całkowit czytaj więcej »

radca prawny Szczecin

Co wiemy o radcy prawnym?

Nie ukrywam, że zastanawia mnie, co wiemy o radcy prawnym. Na pewno każdy z nas wie, że to osoba, która świadczy pomoc prawną w następujących sprawach: udzielanie porad i konsultacji prawnych, sporz czytaj więcej »

BLASZAKi

Ładnie wygląda

Czy garaż blaszany może się ładnie prezentować? Z pewnością na samym początku bardziej patrzymy na praktyczne aspekty właśnie takiego budynku. Jednocześnie w późniejszym czasie stwierdzamy, że mimo w czytaj więcej »

 

Stosowanie dronów do filmowania – czy ma to sens?

dron do filmowania

Korzystanie z dronów jest dzisiaj powszechne na wielu polach. Można je spotkać zarówno w wojsku, do przeprowadzania badań czy prowadzenia kronik. dron do filmowania posiada również swe częste zastosowanie na rynku komercyjnym, jak na przykład w pracy fotografów oraz filmowców, którzy odpowiadają za uwiecznianie ważnych chwil. Wielu klientów zastanawia się jednak, czy takie drony dają szansę na nagrywanie naprawdę dobrej, jakości filmów lub robienie zdjęć odpowiedniej rozdzielczości. Czy są to słuszne obawy?

Możliwości dronów

Jeżeli jesteśmy zainteresowani zakupem drona przeznaczonego do robienia zdjęć i filmów, to na pewno zależeć nam będzie na sprzęcie z wyższej półki. Drony przeznaczone do filmowania komercyjnego to drony wyposażone w kamerę nagrywającą przynajmniej w standardzie wysokiej rozdzielczości HD. Jeżeli chcemy natomiast postawić na najwyższą jakość, to sklepach RTV można znaleźć propozycje dronów pozwalających na filmowanie ujęć w rozdzielczości 4K. Należą one do prawdziwego panteonu ze wszystkich dostępnych na rynku dronów do filmowania. Za ich pomocą można kręcić filmiki w najwyższej rozdzielczość, które doskonale oddają to, co chcemy na nich przekazać. Warto zauważyć, że filmiki nagrywane z góry, czyli z lotu ptaka, potrafią wspaniale urozmaicić każdą sesję czy też nagrywane wideo. W ten sposób, fotograf może wyróżnić się na tle innych i skutecznie wzbogacić swoje portfolio. dron do filmowania to doskonała alternatywa dla dotychczas stosowanych rozwiązań, które umożliwiały robienie ujęć z lotu ptaka. Mowa o nieporęcznych dźwigach czy robieniu zdjęć z balkonu czy helikoptera, co niosło ze sobą wiele kosztów.

dobry dron do filmowania

Tymczasem drony to jednorazowa inwestycja, z której można korzystać wielokrotnie w przyszłości. Jednak za jakość należy dość sporo zapłacić. W sumie profesjonalny dron, który pozwala na uniesienie sprzętu o odpowiedniej gramaturze, to wydatek około kilku tysięcy. Jednak taki dron do filmowania będzie miał gwarancję na kilka lat.